środa, 21 sierpnia 2019 12:06

Brak ciepłej wody na os. Kazimierza Wielkiego

 
Brak ciepłej wody na os. Kazimierza Wielkiego archiwum redakcji

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie informuje, że w czwartek przez cały dzień wstrzymana zostanie dostawa ciepłej wody na terenie jednego osiedla Winiar.

22 sierpnia od godz. 8:00 do 22:00, z uwagi na zaplanowane prace remontowe, wstrzymana zostanie dostawa ciepłej wody użytkowej do następujących obiektów:

- os. Kazimierza Wielkiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,
- wszystkie obiekty na os. Władysława Łokietka,
- Przedszkole nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, ul. Wodna
- sklep „Biedronka” przy ul. Biskupińskiej.

Jak informuje PEC, pracownicy wykonujący remont dołożą starań, aby przewidywany czas braku dostawy ciepłej wody był możliwie jak najkrótszy. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza wilk czwartek, 22 sierpnia 2019 02:22 napisane przez wilk

    Mieszkańcy !! Odliczać od rachunku tzw. opłaty stałe za przesył !!!To firma nie wywiązuje się z umowy i nikogo nie obchodzą remonty czy prace!!!! Ma być 24 h za to płacimy !!!! Czas wreszcie znać swoje prawa,a nie tylko podnoszenie cen w górę, wymagać od PO KOmuny albo pogonić to towarzystwo z miasta !!!!

  • Link do komentarza Marek  ZYGMUNT środa, 21 sierpnia 2019 14:25 napisane przez Marek ZYGMUNT

    A może zmienimy tytuł BRAK WODY NA KAZIMIERZA I ŁOKIETKA !

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane