Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 08:41

Śmiertelny wypadek między Gnieznem a Wrześnią

 
Śmiertelny wypadek między Gnieznem a Wrześnią zdjęcie nadesłane

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowy ranek na drodze krajowej nr 15. W wypadku zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło 19 sierpnia około 5:40 tuż za granicą powiatu gnieźnieńskiego, w miejscowości Gulczewo. Jak wynika z dotychczasowych nieoficjalnych informacji, na łuku DK 15 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku tego jedna osoba zginęła na miejscu - jak podaje Radio Września jest to 20-letni mężczyzna. Trzy pozostałe podróżujące autami nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Na tę chwilę droga krajowa nr 15 na tym odcinku jest wciąż zablokowana. Ruch jest prowadzony objazdem do czasu zakończenia oględzin miejsca zdarzenia przez organy śledcze. Okoliczności wypadku zostaną dopiero ustalone.

Aktualizacja 10:10. Według wstępnych ustaleń kierujący Fordem Puma, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas i zderzył się z dwoma samochodami jadącymi z przeciwnej strony - Volkswagenem oraz Audi. W wyniku tego śmierć poniósł kierujący Fordem. Ruch na DK 15 jest już udrożniony. 


4 komentarzy