sobota, 17 sierpnia 2019 14:32

Wypadek w Żydowie

 

W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Żydowo, doszło do zderzenia samochodu dostawczego z motocyklem.

Zdarzenie miało miejsce 17 sierpnia, około godziny 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu w rejonie Placu Obrońców Żydowa oraz ul. Kościuszki doszło do zderzenia samochodu dostawczego z skuterem marki Kingway Fonero - jednoślad uderzył w bok pierwszego z pojazdów.

Na miejsce zdarzenia przybyły zadysponowane OSP Żydowo, OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Zadysponowany zespół ratownictwa medycznego, po przebadaniu na miejscu kierującego jednośladem, zadecydował o zabraniu go do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane