wtorek, 16 lipca 2019 09:21

Zamknięcie przejazdu kolejowego między Oborą a Pyszczynkiem

 
Zamknięcie przejazdu kolejowego między Oborą a Pyszczynkiem źródło: Google Street View

Przez dwa dni mieszkańcy północno-zachodniej części gminy Gniezno muszą liczyć się z utrudnieniami na drodze - zamknięty będzie przejazd kolejowy między wspomnianymi miejscowościami. 

W związku z remontem prowadzonym na linii kolejowej nr 377, o którym informowaliśmy kilka dni temu, prowadzone są prace torowe na odcinku ze stacji Gniezno Winiary do Dębnicy Wielkopolskiej.

Służby oraz zarządcy dróg zostali poinformowani, że w okresie od poniedziałku 22 lipca 2019 r. od godz. 8:00 do wtorku 23 lipca do godz. 20:00 na skrzyżowaniu z drogą powiatową Obora - Pyszczynek (także do Zdziechowy) zostanie zamknięty przejazd kolejowy.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Vegatermik środa, 17 lipca 2019 16:25 napisane przez Vegatermik

    Praca portalowej suwnicy kolejowej.
    Pyszczyn Gniezno ul. Północna 17.07.2019
    https://www.youtube.com/watch?v=4-P4v1ALcQM

  • Link do komentarza Luna wtorek, 16 lipca 2019 15:45 napisane przez Luna

    Brawa dla organizacji ruchu. Nie ma jak poinformować mieszkańców o remoncie torów w dniu remontu a znaki postawić jak już trwa praca brak słów. Kierowcy muszą radzić sobie sami reszta ma to gdzieś. Dosłownie brak słów!!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane