niedziela, 16 czerwca 2019 14:15

Proponował seks dziecku - zatrzymano go na os. Tysiąclecia

 
Proponował seks dziecku - zatrzymano go na os. Tysiąclecia zdjęcie nadesłane

Do kolejnego zdarzenia, w którym zatrzymany został młody mężczyzna składający ofertę seksualną 12-letniemu dziecku, doszło w niedzielne, wczesne popołudnie.

Sytuacja miała miejsce w ostatnich dniach, kiedy to młody mężczyzna zaczepił w Internecie użytkownika, podszywającego się pod 12-letnią dziewczynkę. Zboczeniec, mając przeświadczenie iż pisze z dzieckiem, zaproponował spotkanie, w trakcie którego chciał doprowadzić do innej czynności seksualnej. 

Po umówieniu się we wskazanym miejscu, w niedzielę 16 czerwca przed godziną 13 na parkingu przy ul. Roosevelta doszło do obywatelskiego zatrzymania mężczyzny, który przyjechał na miejsce swoim samochodem. Zboczeniec został następnie przekazany policjantom przybyłym na wezwanie, którzy przewieźli go na komendę. W sprawie trwają obecnie czynności.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, zatrzymany mężczyzna nie pochodzi z Gniezna ani powiatu gnieźnieńskiego. 

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza do qqqqq wtorek, 18 czerwca 2019 15:36 napisane przez do qqqqq

  Po co prowokacja ? To oni nie mają policji internetowej, przecież ciągle się chwalą że łapią oszut ów internetowych czy tam tych od pornografi a skarbówka łapie z internetu handlujących bez podatku. To przecież chyba mogą śledzić te czaty i wyłapać jak stary byk umawia się z dzieciakiem. Już samo namawianie dzieciaka do seksu powinno im wystarczyć . Wierzysz że te przypadki z Gniezna są odosobnione , że tego nie ma więce3j w tym internecie.

 • Link do komentarza qqqqq poniedziałek, 17 czerwca 2019 13:54 napisane przez qqqqq

  @5u576uy566y: Bo policja nie może dokonywać prowokacji bez zgody prokuratora. Pretensje do rządu, ministra spraw wewnętrznych, a przede wszystkim ministra sprawiedliwości, który obecnie lansuje się zbrodnią na 10-latce.

 • Link do komentarza 5u576uy566y poniedziałek, 17 czerwca 2019 10:53 napisane przez 5u576uy566y

  to kolejny przypadek zatrzymania obywatelskiego , dlaczego takich zboczeńców zatrzymują obywatele ?

 • Link do komentarza t poniedziałek, 17 czerwca 2019 09:38 napisane przez t

  skala tego zjawiska jasno pokazuje - byli, ale ich nie łapano. gdzie są rodzice, skoro zwyrole z taką łatwością grasują w sieci?

 • Link do komentarza Slawek niedziela, 16 czerwca 2019 21:24 napisane przez Slawek

  Skad takie s***y sie biora

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane