czwartek, 06 grudnia 2018 12:23

Ewakuacja szkoły po rozpyleniu gazu

 
Ewakuacja szkoły po rozpyleniu gazu archiwum redakcji

W czwartkowe przedpołudnie służby zostały powiadomione, że w trzemeszeńskim zespole szkół wyczuwalna jest drażliwa dla organizmu substancja, unosząca się w powietrzu.

Na miejsce zdarzenia do placówki przy Placu Kościeszy-Kosmowskiego w Trzemesznie zadysponowano OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno. Do czasu przyjazdu służb, przeprowadzono ewakuację budynku, a po przybyciu strażaków i dokonaniu rozpoznania okazało się iż nie ma żadnego poważnego zagrożenia - ustalono iż ktoś rozpylił na korytarzu gaz pieprzowy. Nie było też konieczności wzywania pogotowia ratunkowego. 

Funkcjonariusze policji podjęli działania w celu ustalenia sprawcy tego czynu. Jak już wstępnie wiadomo, rozpylenia gazu miało dokonać dwóch 17-latków, którzy teraz prawdopodobnie odpowiedzą za swoje postępowanie. Sprawa jest w toku.

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane