wtorek, 04 grudnia 2018 16:35

Odzyskano skradzione narzędzia. Do kogo należą?

 
Odzyskano skradzione narzędzia. Do kogo należą? źródło: KPP w Gnieźnie

Są elektronarzędzia. Nie ma właściciela. Policjanci z Trzemeszna proszą o kontakt właściciela publikowanych przedmiotów.

Policjanci z Trzemeszna w trakcie prowadzonych czynności procesowych odzyskali skradzione elektronarzędzia. W większości ustalono właścicieli, jednak w przypadku kilku przedmiotów nie zdołano stwierdzić, do kogo wcześniej należały, a komu najwyraźniej je skradziono. Ich zdjęcia prezentujemy poniżej.

Policjant zajmujący się sprawą st. sierż. Jacek Piekarski prosi o kontakt osoby, które podejrzewają, że zabezpieczone elektronarzędzia mogą należeć do nich o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Trzemesznie 61 426-03-50.

źródło: KPP w Gnieźnie

1 komentarz

  • Link do komentarza Chińskie narzedzia wtorek, 04 grudnia 2018 22:11 napisane przez Chińskie narzedzia

    Właściciel tych narzędzi to jakiś amator. Narzędzia są chińskie I najprawdopodobniej nie opłaca się jechać po nie na policję bo więcej wyda na paliwo niż to wszystko warte..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane