piątek, 19 października 2018 16:37

Potrącenie rowerzystki na ul. Gdańskiej

 

W piątkowe popołudnie na pasie ruchu prowadzącym na Winiary doszło do potrącenia osoby jadącej rowerem. 

Do zdarzenia doszło 19 października, kilka minut po godzinie 16:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na podjeździe w kierunku Winiar, doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy marki Fiat. W wyniku tego kierująca jednośladem upadła na jezdnię, odnosząc obrażenia.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego, po wstępnym opatrzeniu na miejscu, zabrał poszkodowaną na dalsze badania do szpitala w Gnieźnie. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch w kierunku Winiar odbywa się jednym pasem.

7 komentarzy

 • Link do komentarza 4U sobota, 20 października 2018 17:35 napisane przez 4U

  I tak dlugo obylo sie bez wypadku. Ta Pani często zajezdzala drogę niespodziewanie. Zwlaszcza ba tym podjeździe. Mam nadzieję że byli świadkowie i kierowca nie będzie miał problemów. Niestety bylem na początku mostu i zdarzenia nie widzialem...

 • Link do komentarza cyklistka sobota, 20 października 2018 09:19 napisane przez cyklistka

  A ja zawsze jezdzę chodnikiem kiedy tylko jest w miarę pusty - jeszcze mi zdrowie i zycie miłe.pieszych mijam powoli i uwaznie.nie uzywam dzwonka.
  na jezdni natomiast pelno idiotow którzy mijają rowerzystów z pelną predkoscią i odlegloscią na styk tak ze strach ze zahaczą. kiedy to się poprawi będę jezdzic po jezdni.

 • Link do komentarza Kasia sobota, 20 października 2018 08:01 napisane przez Kasia

  endriu , niestety takie mamy Gniezno . Tu nie jest tak jak w innych miastach , tu się nie dba o pieszych , rowerzystów i nawet kierujących samochodami. Tu wszystko jest robione "ad hooc" . Żeby to zrozumieć to trzeba było być w piątek przy tej nowej hali sportowej , co tam się działo, samochód na samochodzie, rozjeżdżane trawniki i chodniki,do tego ten horror dla tamtejszych mieszkańców.

 • Link do komentarza Rowerzysta piątek, 19 października 2018 22:22 napisane przez Rowerzysta

  Dlaczego .... a dlatego ponieważ chodnik służy dla ruchu pieszych !!!

 • Link do komentarza Kierowca piątek, 19 października 2018 22:16 napisane przez Kierowca

  Do endriu. Bo gdybyś znał przepisy to byś wiedział, że ruch rowerów odbywa się ulica bądź ścieżka rowerowa a po chodniku jest dopuszczony tylko przy złych warunkach pogodowych np. mgła. Wiec jeśli jesteś rowerzysta to zapoznaj się z przepisami a potem się wypowiadaj. A od siebie to niech rowerzysta zastanowi się czy jedzie ulica i czeka na światłach czy ucieka na chodnik by przejechać po pasach łamiąc przy tym przepisy.

 • Link do komentarza Agon piątek, 19 października 2018 19:40 napisane przez Agon

  To jest ta biedna kobiecina, która myśle ze wszyscy kojarzą. Ma zespół Toureta. Wykrzykuje i jeździ rowerem obładowan tym co nazbiera.Często ja widuje przy śmietnikach. Przykre

 • Link do komentarza endriu piątek, 19 października 2018 19:28 napisane przez endriu

  To już drugie potrącenie rowerzysty w tym tygodniu w Gnieżnie.Dlaczego policja karze tych ktòrzy poruszają się po szerokich chodnikach w kierunku Galerii na ul.Gdańskiej?????

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane