środa, 17 października 2018 11:13

Poranne potrącenie rowerzystki na ul. Roosevelta

 

W środowy ranek na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i Słowackiego, doszło do potrącenia kierującej rowerem przez samochód osobowy. 

Do zdarzenia doszło 17 października około godziny 5:40. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym marki Peugeot, wyjeżdżając z ulicy Słowackiego w kierunku centrum miasta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z kierującą rowerem.

W wyniku tego zdarzenia poruszająca się jednośladem odniosła potłuczenia. Po opatrzeniu na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego poszkodowanej, została ona zabrana do szpitala na dalsze badania, po których zwolniono ją do domu. Kierującej samochodem zatrzymano prawo jazdy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane