poniedziałek, 15 października 2018 13:56

Świadkowie zatrzymali pijanego kierowcę

 
Świadkowie zatrzymali pijanego kierowcę archiwum redakcji

Dzięki swojej zdecydowanej postawie prawdopodobnie zapobiegli tragedii na drodze. W Lednogórze przypadkowi świadkowie próbowali udaremnić jazdę pijanemu mężczyźnie i wezwali Policję. 

W niedzielę przed 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie otrzymał zgłoszenie od osób, które próbowały udaremnić jazdę pijanemu kierowcy.

Skierowani do Lednogóry policjanci z Komisariatu Policji w Czerniejewie zastali na miejscu pięć osób. Zgłaszający interwencję wyjaśnili, że próbowali powstrzymać nietrzeźwego mężczyznę, ale on zaczął się wobec nich agresywnie zachowywać i odjechał autem w kierunku Pobiedzisk. Wówczas ruszyli za nim, jednocześnie wezwali na miejsce Policję. Mężczyzna zaparkował auto na terenie jednej z posesji w Lednogórze - jak się okazało, był nim 30-letni obywatel Rumunii. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2 promile alkoholu.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Niebawem 30-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

źródło: KPP w Gnieźnie

2 komentarzy

  • Link do komentarza mieszkaniec wtorek, 16 października 2018 10:19 napisane przez mieszkaniec

    W mediach mówią, że do pracy przyjeżdżają. Dzięki za takich pracowników.

  • Link do komentarza wicek poniedziałek, 15 października 2018 20:05 napisane przez wicek

    Brawo .

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane