środa, 12 września 2018 10:53

Wkrótce ruszają zajęcia z aqua-areobiku i pływania

 
Wkrótce ruszają zajęcia z aqua-areobiku i pływania archiwum redakcji

Od 1 października, po przerwie technologicznej, GOSiR wznawia zajęcia, które są organizowane na basenie przy ul. bł. Jolenty.

Zajęcia z aqua-aerobiku odbywają się od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:15 i 20:15 pod okiem instruktorek, które zapewniają iż nie trzeba umieć pływać, by móc ćwiczyć w wodzie. Zapisy na zajęcia prowadzone są w kasie basenowej w terminie od 22 września (tel. 61 424 86 04). 

Ponadto od października ruszają kolejne kursy nauki pływania oraz doskonalenia pływania - nigdy nie jest za późno, aby się tego nauczyć. Kursy trwają 20 godzin i ruszają już od 6 i 7 października, a zapisy przyjmują oraz informacji na ten temat udzielają pracownicy od 22 września do 4 października br. (tel. 61 424 86 04). Koszt każdego kursu wynosi 370 zł. 

Formularze zgłoszeń oraz informacje w powyższych tematach dostępne są pod adresem www.basengniezno.pl

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane