czwartek, 30 sierpnia 2018 09:55

Zbiórka na rzecz psów ze schroniska

  mn
Zbiórka na rzecz psów ze schroniska archiwum redakcji

Zachęcamy do wsparcia akcji, organizowanej przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy "Dom Tęcza"

Dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną, należące do "Domu Tęcza" prowadzonego przez Stowarzyszenie MAKI z siedzibą przy ulicy Sikorskiego 12 w Gnieźnie zwracają się z prośbą o wsparcie akcji w postaci zbiórki potrzebnych rzeczy dla psów z gnieźnieńskiego schroniska.

Przez cały wrzesień do siedziby ŚDS w godzinach od 7:00 do 15:00 można przynosić koce, ręczniki, suchą i morą karmę, smycze, miski itp. Organizatorzy w ten sposób pragną pomóc czworonogom, które nie mają domu. 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Smerfetka piątek, 31 sierpnia 2018 07:52 napisane przez Smerfetka

    A gdzie jest urząd miasta? Powinni dofinansowywać schronisko z podatków ludzi. Łaski nie robią. Biedne urocze psiaki. Trzymam kciuki za akcję! Ludzie do dzieła! Dorzuciłabym do tej listy jeszcze zabawki, bo wiem, że psiaki to uwielbiają.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane