niedziela, 26 sierpnia 2018 10:25

Wieczorny wypadek w Niechanowie

 
Wieczorny wypadek w Niechanowie źródło: OSP Niechanowo

W sobotę, krótko przed godziną 21:00, na drodze wojewódzkiej nr 260 doszło do zderzenia samochodu osobowego z skuterem. Dwie poszkodowane osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło 25 sierpnia na ul. Gnieźnieńskiej, na wysokości supermarketu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi doszło do silnego zderzenia samochodu osobowego ze skuterem, na którym podróżowały dwie osoby.

Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który po udzieleniu pomocy jadącym jednośladem, zadecydował o przetransportowaniu obu poszkodowanych do szpitala w Gnieźnie. W dalszych działaniach wsparcia udzieliła OSP Niechanowo, która zajęła się zabezpieczeniem rejonu wypadku - jego dokładne okoliczności ustali policja.

źródło: OSP Niechanowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane