piątek, 24 sierpnia 2018 09:10

BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo

 
BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo źródło: OSP Niechanowo

W czwartkowy wieczór na jednej z dróg w gminie Witkowo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

Do wypadku doszło 23 sierpnia, około godziny 20:45. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem marki BMW, jadąc na drodze z Karsewa w kierunku Mierzewa, na łuku drogi zjechał na lewe pobocze, następnie do rowu i uderzył w drzewo.

Na miejsce zdarzenia przyjechało OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Przybyły zespół ratownictwa medycznego z Witkowa, po przebadaniu kierującego pojazdem, stwierdził iż nie wymaga on hospitalizacji. Po ustaleniu okoliczności zdarzenia przez patrol policji, sprawca został ukarany mandatem karnym.

zdjęcia: OSP Niechanowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane