wtorek, 14 sierpnia 2018 12:16

Seniorzy na wakacjach w mieście

  UM
Seniorzy na wakacjach w mieście źródło: UM w Gnieźnie

Od 1 sierpnia 2018 roku trwają „Wakacje w mieście", w których biorą udział gnieźnieńscy seniorzy - zachęcają oni innych gnieźnian do skorzystania z programu wydarzeń.

Mimo niespotykanych upałów uczestnicy kolejnych spotkań ciekawie spędzają czas ćwicząc umysły przy grach planszowych, spacerując aktywnie z kijkami, poznając z przewodnikiem historyczne atrakcje naszego miasta i relaksując się przy muzyce „łatwej, lekkiej i przyjemnej" w wykonaniu znanych gnieźnieńskich instrumentalistów. Chętnie śpiewają, tańczą, integrują się i umawiają na następne spotkania.

Seniorzy wspólnie będą w ten sposób spędzać wakacje do końca sierpnia. Korzystając z takiej okazji, zapraszają wszystkich starszych mieszkańców Pierwszej Stolicy Polski do swojego grona, by miło i pożytecznie spędzić wolny czas - program spotkań dostępny jest tutaj.

5 komentarzy

 • Link do komentarza rezigiusz poniedziałek, 20 sierpnia 2018 21:16 napisane przez rezigiusz

  Coź waźne źe przy takiej okazji został powołany na początku obecnej kadencji kolejny urzędnik jako pełnomocnik "polityka" zasiadającego w UM przy ul.Lecha oraz jakaś tam rada seniorów w której są sami ......

 • Link do komentarza tak tylko spojrzałem o co tu kaman poniedziałek, 20 sierpnia 2018 16:34 napisane przez tak tylko spojrzałem o co tu kaman

  ilu mamy seniorów w mieście? 7, 10, a może 13 tysięcy? i te 20 osób na zdjęciu to reprezentacja środowiska? To już lepiej dziadkom posiedzieć na działce w ROD :)

 • Link do komentarza senior poniedziałek, 20 sierpnia 2018 15:46 napisane przez senior

  Hans zachwyca sie jedna para staruszków podrygujacych na betonie w tropikalnym upale. Naprawdę, jest pan żalosny z tymi swoimi opiniami. Seniorzy to oprócz tych paru ludzi, to ludzie na ogół inteligentni i oczekujacy innych form rozrywki, niż takie kilkuosobowe towarzystwa wzajemnej adoracji. No, ale aby to zorganizować trzeba pewnego wysiłku, tylko kto ma to robić? Przeciez nie urzędnicy, ktorzy nie mają o tym bladego pojęcia. Bylejakosć tej wladzy wyziera z każdego kąta.

 • Link do komentarza Hans poniedziałek, 20 sierpnia 2018 14:13 napisane przez Hans

  A co zdaniem starszego człowieka jest "porządne"? Imprezy sympatyczne i ciekawe; po prostu reszcie się nie chce tyłka starego z domu ruszać.
  Mojej babci się chce i jest zachwycona :)

 • Link do komentarza starszy człowiek niedziela, 19 sierpnia 2018 19:24 napisane przez starszy człowiek

  Nieco żałosne te wakacje. Czy naprawdę tylko tylu jest seniorów w naszym mieście? I czy władz nie stać na zorganizowanie czegoś bardziej porządnego?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane