czwartek, 02 sierpnia 2018 13:00

Policjanci uratowali życie młodemu mężczyźnie

 
Policjanci uratowali życie młodemu mężczyźnie archiwum redakcji

Dzięki szybkiej interwencji policjantów z Kłecka nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze uratowali życie 22-letniego mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo.

Sytuacja miała miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek (30/31 lipca br.), kiedy to oficer dyżurny gnieźnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że 22-letni mężczyzna zamierza odebrać sobie życie. Chwilę wcześniej miał on swoje znajomej przesłać wiadomość ze zdjęciem, na którym sugerował desperacki czyn.

Na miejsce wskazane przez zgłaszającą skierowany został patrol z Kłecka, w skład którego wchodził asp. sztab. Rafał Staszak i st. sierż. Szymon Sądej, którzy potwierdzili przekazaną informację. Po wejściu do środka domu, w jednym z pomieszczeń zauważyli mężczyznę klęczącego na kolanach z zaciśniętym na szyi kablem. Natychmiast go oswobodzili i udzielili pierwszej pomocy - mężczyzna po chwili zaczął oddychać.

Dzięki szybkiej reakcji, mężczyzna w porę został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala, gdzie trafił pod opiekę specjalistów.

źródło: KPP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane