wtorek, 31 lipca 2018 15:24

Motorowerzysta potrącił dziecko na pasach

 
Motorowerzysta potrącił dziecko na pasach archiwum redakcji

W miniony poniedziałek na ul. Roosevelta w Gnieźnie doszło do potrącenia przez 15-letniego motorowerzystę 6-letniego chłopca.

Do zdarzenia doszło 30 lipca, około 17:30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący motorowerem Peugeot, 15-letni motorowerzysta potrącił znajdującego się na przejściu dla pieszych 6-letniego chłopca. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Poznaniu.

Policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującemu peugeotem. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.

źródło: KPP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane