wtorek, 31 lipca 2018 14:00

Kolejne ciało ujawnione na osiedlu

 
Kolejne ciało ujawnione na osiedlu źródło: Google Street View

We wtorkowy ranek policjanci otrzymali zgłoszenie iż przy jednym z budynków na os. Tysiąclecia, odnaleziono ciało mężczyzny.

Zdarzenie miało miejsce 31 lipca w godzinach rannych. Jak udało się nam oficjalnie dowiedzieć, za pubem przy ul. Roosevelta, w pobliżu Parku Trzech Kultur, znaleziono ciało mężczyzny. Na miejsce udali się policjanci, którzy po dotarciu stwierdzili iż nie wykazuje on czynności życiowych. Funkcjonariusze podjęli reanimację do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego, jednak lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Po ustaleniu danych personalnych okazało się iż był to 66-letni mieszkaniec Gniezna, który tego dnia wyszedł z domu około godziny 6:30 do garażu, z którego już nie wrócił do miejsca zamieszkania. O zdarzeniu poinformowano Prokuraturę Rejonową w Gnieźnie, która po ustaleniu z lekarzem iż zgon nastąpił bez udziału osób trzecich, odstąpiła od dalszych czynności, wydając ciało rodzinie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane