poniedziałek, 18 czerwca 2018 13:21

Uprawiał konopie indyjskie w bloku na... balkonie

 
Uprawiał konopie indyjskie w bloku na... balkonie źródło: KPP Gniezno

Kilkanaście krzaków roślin rosnących w doniczkach i przechowywanych w jednym z bloków na os. Tysiąclecia, zostało zabezpieczonych przez gnieźnieńskich policjantów.

W miniony czwartek 14 czerwca dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, podczas wykonywania czynności służbowych, zabezpieczyli nielegalną uprawę konopi indyjskich. Znajdowała się ona w donicach, umieszczonych na balkonie w jednym z mieszkań na osiedlu Tysiąclecia w Gnieźnie. 

W trakcie oględzin policjanci zabezpieczyli 16 krzaków tej rośliny. Do sprawy zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut uprawy środków odurzających. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie trwają.

źródło: KPP w Gnieźnie

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza qwertz poniedziałek, 18 czerwca 2018 22:33 napisane przez qwertz

    Strach ziemniaki uprawiać, bo jeszcze człowieka oskarżą o zamiar produkcji alkoholu.

  • Link do komentarza Koryfeusz poniedziałek, 18 czerwca 2018 20:27 napisane przez Koryfeusz

    Na balkonie trzymał? To nie było rozważne. Na widoku rośliny zabronione, hmm, właściciel tej uprawy pewnie nie pomyślał, cóż jego problem. Abstrahując od tego to marihuana nie powoduje tego co dopalacze. Gdyby ją zalegalizować do celów rekreacyjnych to budżet by zarobił na tym jeszcze i może to by ograniczyło też ilość dopalaczy na rynku.

  • Link do komentarza Jt poniedziałek, 18 czerwca 2018 14:15 napisane przez Jt

    Dzielni szeryfi widzieli krzaki u dzieciaka ale dopalaczy na cierpiegach to już nie widzieli.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane