Wydrukuj tę stronę
piątek, 15 czerwca 2018 22:09

Brutalne pobicie przy ul. Cierpięgi? Ofiara nie żyje (aktualizacja)

 

Kilkunastu policjantów zabezpiecza miejsce zbrodni, do której doszło w piątkowy wieczór w bramie kamienicy przy ul. Cierpięgi. 

Do zdarzenia miało dojść 15 czerwca około godziny 20:30 w budynku wielorodzinnym, stojącym w rejonie skrzyżowania ul. Cierpięgi i Czystej.

Na tę chwilę wszelkie informacje, które udało się nam pozyskać, są nieoficjalne. Z tych, do których udało się nam dotrzeć,wynika iż w bramie budynku miało dojść do brutalnego pobicia młodego mężczyzny, który na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Według innych informacji, do pobicia miało dojść przed budynkiem, a ofiara na skutek odniesionych obrażeń zmarła w bramie.

Na miejsce zdarzenia przyjechało kilkunastu funkcjonariuszy, także z psami tropiącymi, śledczy oraz prokurator i komendant policji. Ulica Cierpięgi została zamknięta, a przejście w rejonie kamienicy odgrodzono.

Nieoficjalnie mówi się także o tym iż przed zabójstwem koło pobliskiego sklepu miało dojść do awantury. 


Aktualizacja 22:55 Prokurator Radosław Krawczyk z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie odmówił jakiegokolwiek komentarza w sprawie z uwagi na dobro toczącego się śledztwa. Jak przekazał, informacje w tej sprawie będzie można przekazać w poniedziałek.

Póki co nie wiadomo, czy doszło do zatrzymania ewentualnego sprawcy pobicia. O godzinie 23:00 działania śledczych w miejscu zdarzenia zostały praktycznie zakończone.


Aktualizacja, 15 czerwca 11:55http://gniezno24.com/aktualnosci/item/14565-tragedia-na-cierpiegach-co-sie-faktycznie-stalo

Galeria