piątek, 18 maja 2018 13:41

Zwłoki mężczyzny na Wzgórzu Lecha

 

Drastycznego odkrycia dokonano dzisiaj niedaleko katedry, gdzie odkryto zwłoki mężczyzny. Na miejsce przyjechał prokurator.

Zdarzenie miało miejsce w piątek 18 maja, przed południem. Patrol policji, który został zadysponowany, na terenie pomiędzy kościołem św. Jerzego a katedrą odnalazł ciało 59-letniego mężczyzny, który najprawdopodobniej nie żył już od kilku godzin. Jak poinformowała nas policja, denat nie posiadał stałego miejsca zamieszkania.

Przybyły na miejsce prokurator, po wstępnych oględzinach, nakazał zabezpieczyć zwłoki do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej, które pozwolą ustalić przyczyny jego śmierci.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane