poniedziałek, 30 kwietnia 2018 11:17

Mężczyzna leżał na jezdni - najechał na niego motocyklista

 
Mężczyzna leżał na jezdni - najechał na niego motocyklista archiwum redakcji

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Niechanowie doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący motocyklem najechał na leżącego na jezdni młodego mężczyznę. 

Do zdarzenia doszło 30 kwietnia, kilka minut po północy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, nieznany na chwilę obecną kierujący motocyklem marki Honda, z nierzeźwym pasażerem, jadąc od strony Niechanowa w kierunku Żydowa, najechał na nietrzeźwego 20-letniego mieszkańca Żydowa leżącego na prawym pasie ruchu. W wyniku tego motocykl przewrócił się i zakończył jazdę w przydrożnym rowie.

Po zdarzeniu kierujący motocyklem oddalił się w nieznanym kierunku. Pieszy z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. Pasażer motocykla doznał obrażeń ręki i również trafił do szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało u niego 1,1 promila alkoholu w organizmie. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

źródło: KPP w Gnieźnie

3 komentarzy

  • Link do komentarza avalon wtorek, 01 maja 2018 17:29 napisane przez avalon

    Cep Cepa Cepem Pogania...

  • Link do komentarza polus wtorek, 01 maja 2018 10:00 napisane przez polus

    jakie zarobki takie podejscie hee

  • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 30 kwietnia 2018 15:22 napisane przez kierowca

    oto Polska własnie...pijaństwo i nygustwo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane