wtorek, 19 września 2017 16:22

„Sobotnie hasanie” po raz drugi

 
„Sobotnie hasanie” po raz drugi fot. nadesłane

Miłośnicy psów zapraszają na kolejne wspólne spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 23 września, przy ulicy Spokojnej.

Pierwsze spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem, dlatego miłośnicy zwierząt postanowili powtórzyć akcję i ponownie zaprosić na wspólne „sobotnie hasanie”. Jest to okazja do poznania się i wymiany doświadczeń na temat własnych zwierzaków. Dla psów będzie to czas na wybieganie się we własnym towarzystwie.

Na miejscu organizacją zajmować będę się: Paulina Sawikowska która złożyła projekt do budżetu obywatelskiego, Łukasz Zimer behawiorysta, Joanna Stojecka z Fundacji Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie oraz Maciej Staszewski, przewodnik psa służbowego Dexa.

Zapraszamy właścicieli wraz ze swoimi czworonogami w sobotę 23 września o godzinie 16:00 na wybieg dla psów przy ul. Spokojnej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane