niedziela, 06 sierpnia 2017 10:00

Kabriolety przyjechały do Gniezna

 
Kabriolety przyjechały do Gniezna fot. Magdalena Wardęcka

Pierwszy dzień drugiego Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2017 za nami. W niedzielę 6 sierpnia na stadionie przy ulicy Strumykowej jeszcze będzie można podziwiać kabriolety.

Klasyczne, sportowe, z charakterem – setki kabrioletów przyjechało na Zlot Cabrio Poland, który podobnie jak w roku poprzednim odbywa się na stadionie przy ulicy Strumykowej. Ponownie samochody bez dachu przyciągnęły wielu zwiedzających. Dzień ten zwieńczył koncert grupy Blue Cafe, która wystąpiła w ramach Zlotu Cabrio i Królewskiego Festiwalu Artystycznego.

W niedzielę od godziny 10:00, na zwiedzających czeka sporo atrakcji, przede wszystkim parada kabrioletów, malowanie masek od samochodów i bicie rekordu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszego dnia zlotu.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Andrzej Janka vel Stary Yankes vel endrju poniedziałek, 07 sierpnia 2017 00:03 napisane przez Andrzej Janka vel Stary Yankes vel endrju

    Pytany przez parę osób dementuję, jakoby ja miałem zadać pytanie o brak foodtrucków ;) Byłem w ten weekend poza Gnieznem :) Ale, przyznaję, to skandal z tymi foodtruckami, były obiecane! Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich uczestników Cabrio Poland, potraficie świetnie się bawić co udowodniliście w OLANDII, gdzie startował zlot. Pozdrówki dla organizatorów za tytaniczną pracę :)

  • Link do komentarza Endrju niedziela, 06 sierpnia 2017 12:49 napisane przez Endrju

    Gdzie foodtrucki, które miały być na zlocie?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane