Starszych mieszkańców Gniezna zapraszamy na udział w ciekawej akcji profilaktycznej, połączonej z bezpłatnym przeglądem i doposażaniem rowerów.
Mimo licznych interwencji Straży Miejskiej oraz wykorzystania fotopułapek, niektórzy mieszkańcy Gniezna nadal pozbywają się odpadów w sposób nielegalny, podrzucając je na tereny publiczne lub prywatne.
Niemal w rok po takiej samej sytuacji, także i dzisiaj do naszej redakcji docierają informacje od mieszkańców o intensywnym fetorze, jaki odczuwalny jest na kilku osiedlach Gniezna.
Dopiero w piątkowy ranek służbom udało się uprzątnąć skutki czwartkowego wypadku i odblokować drogę. Znamy też wstępne ustalenia, jak przebiegło do dramatyczne w skutkach zdarzenie.
Do dramatycznie wyglądającego wypadku drogowego doszło w czwartkowe południe na drodze krajowej nr 15. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby.
Zarzut stalkingu i gróźb karalnych usłyszał 22-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy nękał jedną z gnieźnianek.
Wykonawca prac w rejonie przebudowywanego układu drogowego na ul. Pod Trzema Mostami, poinformował o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców w związku z zaplanowanymi robotami.
Jak rozwija się mózg dziecka? Dlaczego tak trudno zrozumieć nam własne dzieci? Czym różni się mózg nastolatka od mózgu dorosłego człowieka? Co my, rodzice i nauczyciele, możemy zrobić, by ułatwić naszym dzieciom proces uczenia się? A także, jak wiedza o funkcjonowaniu układu nerwowego pomóc może w przygotowywaniu i przeprowadzaniu lekcji? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań mieszkańcy Gniezna będą…
Strona 1 z 404

Ostatnio dodane