Oszuści wciąż nie dają za wygraną i wymyślają nowe metody okradania zbyt naiwnych lub ufnych osób. Tym razem dotyczy ona ogłoszeń na OLX.
Państwowa Szkoła Wyższa oficjalnie uruchomiła wart 2,5 miliona złotych Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej. Projekt został dofinansowany ze środków unijnych.
Mieszkańcy Dębówca mają dość oglądania sytuacji na swojej drodze, która została wyremontowana kilka miesięcy temu i w zasadzie... wymaga ponownego remontu. 
W najbliższą niedzielę w Gnieźnie odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego. Zmotoryzowani gnieźnianie mogą spodziewać się utrudnień w ruchu.
W najbliższą sobotę 25 września w rejonie Lubochni, Kujawek i Wymysłowa odbywać się będą zawody triathlonowe - mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.
czwartek, 23 września 2021 21:45

Ostrzeżenie przed SMS-ami

Policja oraz Sanepid ostrzegają przed fałszywymi wiadomościami, które są wysyłane na telefony z linkami mogącymi służyć do wyłudzeń.
czwartek, 23 września 2021 12:35

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed przed silnym wiatrem, który może wiać od czwartku do piątku.
Zgodnie z ubiegłotygodniowymi zapowiedziami, od czwartkowego rana na ul. Kostrzewskiego występują utrudnienia w ruchu. Mają potrwać do piątkowego wieczora 24 września.
Strona 1 z 631
m

Ostatnio dodane